Konstruktorzy i designerzy niemieckiej firmy Alvi, podczas prac nad nowymi produktami, próbują przewidzieć każdą sytuację, w której może znaleźć się młoda mama i jej maleństwo. Podróż z niemowlęciem, wyjście z nim na spacer w plener, do lasu, nad rzekę czy też na plażę, to najszczęśliwsze chwile w życiu każdego rodzica. Wyobraź sobie jednak, że podczas takiej eskapady będziesz musiała nakarmić swoje maleństwo lub utulić je do snu. W takiej sytuacji, będziesz chciała położyć główkę dziecka na swoim przedramieniu. Aby główka Twojego dziecka mogła spocząć na czymś miękkim,
będziesz próbowała podłożyć kocyk lub pieluchę. Oczywiście, zarówno kocyk, jak i pielucha będą się zsuwać, a Ty i Twój szkrab będą odczuwać dyskomfort. Dlatego Alvi zaproponowało w tym celu młodym rodzicom poduszeczkę do karmienia „To go”.

Zewnętrzna jej strona wykonana jest z miękkiej dzianiny bawełnianej. Wnętrze wypełnione zostało włókniną poliestrową. Strona, która przylega do przedramienia rodzica, to dzianina 3D, która zapobiega poceniu się ręki rodzica, dzięki zapewnieniu dobrej cyrkulacji powietrza w tej części poduszeczki. Dzianiny 3D stosowane są w produkcji odzieży sportowej.
Jesteśmy przekonani, że poduszeczka do karmienia „To go” niemieckiej firmy Alvi, powinna znajdować się w przyborniku każdej praktycznej mamy.

Produkt posiada certyfikat Oeko Tex klasa I – Bezpieczny dla dziecka.

Poduszkę "To go" można znaleźć w czterech wzorach w asortymencie naszego sklepu:

Poduszka to go z bio - bawełny